آیا موهای زائد سفید به کمک لیزر از بین می رود؟ | بیماری

: چیزایی در مورد لیزر موهای زائد

یه متخصص پوست و مو گفت:حتماً نیازه فاصله جلسات لیزر بین ۴ تا ۶ هفته یه بار تکرار شه. متخصص پوست و مو و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی در برنامه «یه نکته ، یه متخصص» درباره لیزر موهای زائد در میان خانوما، اضافه کرد:مشکلی که به نسبت در جامعه ما گسترش بالایی داره و این موهای زائد بیشتر در ناحیه صورت به وجود اومده به وسیله مریضی هیرسوتیسمه به معنی رویش موهای مردونه در نواحی از بدن خانوما که به صورت طبیعی بدون موهستند اطلاق می شه.

:حدود ۶۰ الی ۷۰ درصد موارد این موها ایدیوپاتیک هستن؛ یعنی هیچ مشکل هورمونی زمینه ای در اون نمی بینیم ؛ولی در حدود ۱۰ الی ۲۰ درصد موارد هست که اینا مشکل هورمونی زمینه ای دارن در هر دو حالت چه این مشکل هرمونی وجود داشته باشه چه نداشته باشه.

: موهای زائد سفید به کمک لیزر از بین میره؟

درمان موهای زائد با لیزر

این متخصص پوست و مو در ادامه گفت:درمان اصلی اینا به کار گیری لیزر واسه نابود کردن موها هست؛ ولی در مواردی هم که بررسیای آزمایشی ما مشکل هرمون رو هم نشون میده به کار گیری داروهایی خاص هم کمک کننده س.

نکاتی در مورد لیزر موهای زائد:

ایشون اضافه کرد:نکاتی که باید در مورد لیزر موهای زائد بدونیم اینه که موهای زائد سفید به کمک لیزر از بین نمی ره و نکته دوم اینه که هر چی مو سیاهتر و کلفت تر باشه به لیزر بهتر جواب میده و هر چی مو کرکی تر و کم رنگ تر باشه جواب ضعیف تری میده.

درمان موهای زائد با لیزر

این متخصص پوست و مو در آخر با بیان اینکه نیازه فاصله جلسات لیزر بین ۴ تا ۶ هفته یه بار تکرار شه؛ اظهارداشت:معمولا به دنبال به کار گیری لیزرهای نوین و قوی که هست بعد از دو الی سه جلسه موها از بین می رن؛ ولی پیشنهاد ما اینه بین ۴ تا ۶ جلسه به صورت منظم لیزر رو بکننن. در بیشتر موارد تا سالها کسائی که موهاشون رو لیزر کردن این موها برگشت پیدا نمی کنن؛ ولی کسائی که مشکل هورمونی دارن گاه ها نیازه ۶ ماه یا یکسال یا دو سال یه بار این جلسات لیزر رو تکرار کنن تا این موها دوباره به حالت اولشون برنگردد.

موهای زائد سفید به کمک لیزر از بین میره؟

۵۱
منبع : سلامت نیوز

.

منبع :

Related articles

آیا مواد غذایی با کالری منفی وجود دارند؟ | تغذیه سالم

کالری منفی ترکیب رویا گونه ایه که خیلیا رو وسوسه می کنه. فکر کنین غذا بخورین و لاغر شید. بهتر از این چه می خواین. بعضی از ترفندها در رژیم غذایی واسه جلوگیری از چاقی و کاهش وزن هست. معمولا خیلی از رژیمای غذایی تلاش در محدود کردن حجم و اندازه یا تنوع غذای مصرفی […]

Learn More

آیا می توان تا ابد زنده ماند؟ | بیماری

: میشه تا ابد زنده موند؟ ۶ ماه پیش ۲ دیدگاه به وسیله عرفان کسرایی : میشه تا ابد زنده موند؟ نوشته شده به وسیله عرفان کسرایی زندگی ابدی آرزوی دیرینه آدم بوده. بشر در طول تاریخ واسه بیشتر زنده موندن دست به هر کاری می زده و وقتی که از روشای عادی؛ راه به […]

Learn More

آیا ممکن است کسی نگران هم جنس گرا بودنش باشد؟ | بیماری

: سرویس سلامت آکا ایران به نقل از دکتر سلام: بعضی از افراد در مورد گرایش جنسی شون و این که هم جنس گرا یا دو جنس گرا هستن نگرانن. از اون جا که گرایش جنسی افراد با عوامل زیادی مثل تمایلات، تخیلات، رفتار با بقیه، اصول مذهبی، خانوادگی، اجتماعی و شاید سابقه سوء استفاده در […]

Learn More

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *